Hejka. Chętnie pograłbym w jakieś automaty, ale w PL łatwo stracić rachubę czasu i pieniędzy. Słyszałem, że na niektórych portalach można ustawić automatyczne powiadomienia albo twardy limit na straty i system sam Cię wyloguje. Ktoś z Was tego używa? Doradźcie, jak nie przepuścić całej wypłaty.